FURNITURE / Misc. Furniture / Flower table 15952003
nr 1595 2003
FLOWER TABLE
AB-Slätte möbler, med infattning i metall för blommor. Width: 129 cm, 40 c. Height: 42 cm, wear, märken, smärre skador.
AB-Slätte möbler, med infattning i metall för blommor. Bredd: 129 cm, 40 c. Höjd: 42 cm
Condition: bruksslitage, märken, smärre skador
600
SEK 400
Monday January 29 2024
at 19:10:09
300 kr
350 kr
- Thema-auction
Jan 29
50/60/70-tal
Read more about 50/60/70-tal